Nie jesteś zalogowany, nie możesz zakładać nowych tematów ani odpowiadać na posty.

#1 2007-08-29 14:58:18

Ania Witkowicz
portfolio: A4814345

Illustrator - jak zapisać prace w formacie jpg?

Głowie sie nad tym od jakiegoś czasu ;o). Wcześniej zapisywałam to przy pomocy opcji "eksportuj" w "pliku", jednak ostatnio poprostu sie nie da... Może zna ktoś inny sposób jak to wykonać ?
Z góry bardzo dziękuje yikes)

#2 2007-08-30 00:10:31

Marcin Rubinkowski
portfolio: A4811X9956

Re: Illustrator - jak zapisać prace w formacie jpg?

zapisz jako jpg.
ale zależy przez jaki program ....albo zapisz jako jakis inny format np. Tif czy PDF, PSD czy co tam masz i otwórz przez inny program i wtedy wyeksportuj tudzież zapisz jako jpg. a jeżeli nie zależy Ci na jakości to zawsze możesz dać widok pełnoekranowy i zrobić zrzut ekranu....print screen( taki przycisk nad strzałkami wink ) i wtedy wkleić obraz i wykadrować przez irfran View albo nawet Paint smile

Mam nadzieje że pomogłem

p.s. Jeżeli coś nie działa poprawnie w programie któego używasz...zainstaluj go ponownie albo napraw przez setUP big_smile

p.s.2 dopiero teraz zauważyłem że chodzi o ilustratora tongue tak czy inaczej podtrzymuje to co wyżej

Ostatnio edytowany przez Marcin Rubinkowski (2007-08-30 00:12:39)

rubino strona
_______
___
_

#3 2007-08-30 08:25:55

Ania Witkowicz
portfolio: A4814345

Dziekuje serdecznie za pomoc smile. Zapisałam prace poprzez otworzenie pliku w photoshopie i tam zamienienie formatu na jpg. co prawda straciło to na jakości.. ale trudno... Pokąbinuje jeszcze ;o). big_smile

#4 2010-02-03 15:09:14

Patrycja Peślak
portfolio: A4809X23305 (nieaktywne)

spróbuj zapisać plik w AI w większym rozmiarze i w formacie .eps i otworzyć go w PS ustawiając większą rozdzielczość. Masz wówczas plik dobrej jakości, który możesz później zmniejszyć do potrzebnego Ci rozmiaru. Powinno pomóc

#5 2017-09-26 13:42:44

Tomek
portfolio: AX29255 (nieaktywne)

Możesz też zrobić tak że włączyć pokazywanie w nazwie znanych rozszerzeń plików potem na pliku f2 dusisz i zmieniasz nazwe na nazwa.jpeg albo nazwa.jpg i sprawdzasz czy działa taki konwert

Stopka forum